Zajmujemy się szeroko rozumianą obróbką metali gatunkowych i kwasoodpornych, nasza siedziba znajduje się w Swarzędz/Jasin koło Poznania. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Działamy w takich miejscowośiach jak:

Poznań

, Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września. Oferujemy kompleksowe

Usługi CNC

w tym: Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
USŁUGI CNC
 • english version
 • Cięcie strumieniem wody

  Cięcie strumieniem wody – precyzyjna obróbka wielu materiałów

  Cięcie strumieniem wody Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze usługi cięcia strumieniem wody wykonujemy precyzyjnie i z zaangażowaniem, przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

  Cięcie strumieniem wody wykonujemy za pomocą nowoczesnej technologi WaterJet. Technologia ta umożliwia precyzyjną obróbkę szerokiego wachlarza materiałów. WaterJet znajduje zastosowanie w cięciu niemal każdego rodzaju materiału – o grubości od kilku milimetrów do kilkunastu centymetrów. Podejmujemy się obróbki kamieni, drewna, ceramiki, skóry, korka, kompozytu węglowego, HPL, metali, betonu oraz szkła.

  Dlaczego warto wybrać cięcie strumieniem wody?

  Cięcie strumieniem wody pozostawia idealne gładkie krawędzie, dzięki czemu nie ma potrzeby dalszej obróbki materiału. Temperatura wody podczas pracy wynosi zaledwie 40 stopni, dlatego materiał nie ulega odkształceniu pod względem technicznym. Na obrabianych materiałach nie znajdziesz odprysków, pęknięć, naprężeń czy mikrouszkodzeń.

  Dlaczego warto z nami współpracować?

  Podejmujemy się nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Pracujemy na najwyższej jakości maszynie CNC WaterJet. Nasi pracownicy tworzą doświadczony i wykwalifikowany zespół. Wyróżnia nas kompleksowość usług. Zadowolenie każdego klienta to nasz główny cel – dlatego gwarantujemy bezproblemową współpracę handlową z profesjonalnym podejściem do każdego klienta.

  Zapraszamy do nawiązania współpracy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Swoje usługi oferujemy firmom z całej Polski jak i zagranicznym przedsiębiorstwom.
  Lokalnie działamy w obrębie miejscowości: Poznań, Swarzędz.

  Zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawiamy naszą ofertę bliżej.