Zajmujemy się szeroko rozumianą obróbką metali gatunkowych i kwasoodpornych, nasza siedziba znajduje się w Swarzędz/Jasin koło Poznania. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Działamy w takich miejscowośiach jak:

Poznań

, Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września. Oferujemy kompleksowe

Usługi CNC

w tym: Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
USŁUGI CNC
 • english version
 • Cięcie wodą Swarzędz

  Cięcie wodą Swarzędz – technologia najwyższej jakości

  Cięcie wodą Swarzędz Technika cięcia wodą pozwala na cięcie materiałów twardych o grubości do 150 mm. Wykorzystuje ona cienki strumień wody podawany pod wysokim ciśnieniem wraz z materiałem ciernym. Dokładność cięcia materiałów dochodzi do 0,1 mm przy zachowaniu gładkości powierzchni.

  Maszyny te sprawdzają się najlepiej w takich kwestiach, jak dokładność i zmniejszenie zużycia materiałów.

  Klienci są coraz bardziej wymagający, co do dokładności obrabianych materiałów. Nasza firma ma zamiar sprostać każdemu zleceniu. Dlatego w naszym wyposażeniu znajdziesz najlepszej jakości maszyny, które wykorzystywane są do prac związanych z obróbką: metali, płytek, szkła.

  Cięcie wodą – usługi dla firm oraz klientów indywidualnych

  Chcemy sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Dlatego nasze usługi świadczone są dla klientów indywidualnych oraz dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Skupiamy się na współpracy, zarówno na terenie Polski oraz dla zagranicznych przedsiębiorstw. Jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość świadczonych usług, ale również kompleksowość i indywidualne podejście do każdego klienta.

  Odbiorcy naszych usług – bądź nim również i Ty!

  Odbiorcami naszych usług są firmy, które działają w wielu branżach – motoryzacyjna, budowlana, rolnicza, chemiczna i wiele innych.

  Działamy w miejscowości Swarzędz oraz w pobliskiej okolicy: Swarzędz, Luboń, Koziegłowy, Komorniki, Przeźmierowo, Września.

  Zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawiamy naszą ofertę bliżej.