Zajmujemy się szeroko rozumianą obróbką metali gatunkowych i kwasoodpornych, nasza siedziba znajduje się w Swarzędz/Jasin koło Poznania. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Działamy w takich miejscowośiach jak:

Poznań

, Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września. Oferujemy kompleksowe

Usługi CNC

w tym: Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
USŁUGI CNC
 • english version
 • Cięcie wodą

  Cięcie wodą – precyzyjna obróbka wielu materiałów

  Cięcie wodą Oferujemy usługę cięcia wodą. Cięcie wodą to inaczej cięcie materiałów strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem. Jest to zaawansowana technika, która pozwala na wykonywanie precyzyjnych detali. W ofercie znajdziecie Państwo cięcie wielu materiałów: plastik, drewno, szkło, granit, marmur, ceramika, kompozyt, tytan, miedź, aluminium oraz stal. Posiadamy bogaty park maszynowy. Świadczymy usługi najwyższej jakości – dzięki doświadczonym pracownikom oraz opieraniu się na nowoczesnych technologiach.

  Kompleksowe usługi to postawa!

  Realizujemy zlecenia tak, aby każdy klient był zadowolony z efektów wykonanej pracy. Cięcie wodą to forma obróbki metalu, która wymaga dużej precyzji oraz zaangażowania. Posługujemy się najlepszym sprzętem – dzięki niemu możemy podejmować się obrabiania materiałów od kilku milimetrów do kilkunastu centymetrów.

  Zachęcamy do korzystania z naszej bogatej oferty usług. Posiadamy ogromną bazę parterów z Polski, jak i innych krajów dla których wykonujemy usługi.

  Cechuje nas:

  • terminowość,
  • atrakcyjna cena,
  • kompleksowość,
  • wysoka jakość,
  • własny transport.

  Zapraszamy do nawiązania współpracy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Swoje usługi oferujemy firmom z całej Polski jak i zagranicznym przedsiębiorstwom.
  Lokalnie działamy w obrębie miejscowości: Poznań, Swarzędz.

  Zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawiamy naszą ofertę bliżej.