Zajmujemy się szeroko rozumianą obróbką metali gatunkowych i kwasoodpornych, nasza siedziba znajduje się w Swarzędz/Jasin koło Poznania. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Działamy w takich miejscowośiach jak:

Poznań

, Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września. Oferujemy kompleksowe

Usługi CNC

w tym: Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
USŁUGI CNC
 • english version
 • Obróbka skrawaniem CNC

  Milex – profesjonalna obróbka skrawaniem CNC

  Obróbka skrawaniem CNC Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka. Znajduje się w niej między innymi obróbka skrawaniem poprzez technologię CNC. Metoda ta polega na usuwaniu części lub małych fragmentów danego materiału w celu zmiany jego kształtu. Ten nowoczesny sposób obróbki CNC daje znakomite rezultaty. Sam proces jest jednak wymagający.

  Obróbka skrawaniem przy użyciu funkcjonalnych maszyn

  Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy korzystając z funkcjonalnych i nowoczesnych maszyn. Dzięki doskonałej wydajności wszystkie prace możemy realizować bardzo sprawnie i przede wszystkim rzetelnie – dbając o każdy szczegół. Maszyny używane do obróbki skrawaniem to doskonały system komputerowego sterowania oraz bezawaryjność. W naszej firmie używamy tylko sprzętu najwyższej jakości – urządzeń renomowanych marek.

  Skorzystaj z usług firmy Milex

  Duża wiedza oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy realizować nawet bardzo trudne, skomplikowane zlecenia. Każde zamówienie wykonujemy z niezwykłą precyzją oraz całkowitym zaangażowaniem. Pracujemy dla klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych firm – także o profilu międzynarodowym. Kontrahenci zgłaszają się do nas z pojedynczymi zleceniami lub podpisują stałą umowę.

  Profesjonalizm jest dla nas najważniejszy – dobieramy odpowiedni rodzaj obróbki metalu do indywidualnych potrzeb oraz wymagań każdego klienta. Bardzo chętnie też służymy poradą.

  Działamy w miejscowości Poznań, oraz miejscowościach leżących w okolicy Poznania: Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września.

  Zapraszamy do kontaktu z nami – bliżej przedstawimy naszą ofertę.