Zajmujemy się szeroko rozumianą obróbką metali gatunkowych i kwasoodpornych, nasza siedziba znajduje się w Swarzędz/Jasin koło Poznania. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Działamy w takich miejscowośiach jak:

Poznań

, Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września. Oferujemy kompleksowe

Usługi CNC

w tym: Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
USŁUGI CNC
 • english version
 • Toczenie CNC Poznań

  Milex – profesjonalne toczenie metalu

  Toczenie CNC Każdego roku wzrasta zapotrzebowanie na usługi związane z obróbką metali gatunkowych oraz kwasoodpornych. Nasza firma wykonuje między innymi kompleksowe toczenie metalu. Cały proces może być realizowany przy użyciu nowoczesnego sprzętu – funkcjonalnych oraz niezwykle wydajnych tokarek.

  Toczenie może być wykonywane zarówno na wewnętrznej, jak i zewnętrznej powierzchni obrabianego metalu. Zazwyczaj z metody tej korzysta się przy materiałach o kształcie bryły – nie jest to jednak regułą. Korzystając z naprawdę dobrych maszyn możemy pracować na powierzchniach o bardzo różnych kształtach.

  Tokarki z nowoczesnym systemem sterowania - szybkość i precyzja pracy

  Podczas realizacji zleceń korzystamy z tokarek renomowanych producentów. Urządzenia, których używamy są sprawne, bezawaryjne i przede wszystkim bardzo praktyczne. Ich podstawową zaletą jest doskonały komputerowy system sterowania. Dzięki niemu możemy szybko i sprawnie realizować wiele zleceń – dbając przy tym o każdy szczegół.

  Współpracujemy z firmami z obszaru całej Polski i nie tylko. Odbiorcami naszych usług są także przedsiębiorstwa o międzynarodowym profilu działalności. Chętnie realizujemy zlecenia również dla klientów indywidualnych – działamy jednorazowo lub podpisujemy długoterminowe umowy.

  Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów - na bieżąco śledzimy zmiany w branży. Służymy poradą oraz chętne dzielimy się swoją wiedzą. Bogate doświadczenie sprawia, że możemy wykonywać nawet najbardziej wymagające zlecenia – z pasją oraz pełnym zaangażowaniem.

  Działamy w miejscowości Poznań, oraz miejscowościach leżących w okolicy Poznania: Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września.

  Zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawiamy naszą ofertę bliżej.