Milex - specjaliści w zakresie usług CNC oraz usług cięcia strumieniem wody - WaterJet.

Dane kontaktowe
62-020 Szwarzędz,
Jasin, ul. Szklarniowa 34
Lokalizacja Google Maps - kliknij

email: biuro@milex.net.pl
tel: 695 942 709

Cięcie wodą Poznań

Cięcie wodą Poznań

Precyzyjna obróbka materiałów

Technika cięcia wodą pozwala na cięcie materiałów twardych o grubości do 150 mm. Wykorzystuje ona cienki strumień wody podawany pod wysokim ciśnieniem wraz z materiałem ciernym. Dokładność cięcia materiałów dochodzi do 0,1 mm przy zachowaniu gładkości powierzchni.

Maszyny te sprawdzają się najlepiej w takich kwestiach, jak dokładność i zmniejszenie zużycia materiałów.

Klienci są coraz bardziej wymagający, co do dokładności obrabianych materiałów. Nasza firma ma zamiar sprostać każdemu zleceniu. Dlatego w naszym wyposażeniu znajdziesz najlepszej jakości maszyny, które wykorzystywane są do prac związanych z obróbką: metali, płytek, szkła.

Cięcie wodą Poznań

Cięcie wodą – usługi dla firm oraz klientów indywidualnych

Chcemy sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Dlatego nasze usługi świadczone są dla klientów indywidualnych oraz dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Skupiamy się na współpracy, zarówno na terenie Polski oraz dla zagranicznych przedsiębiorstw. Jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość świadczonych usług, ale również kompleksowość i indywidualne podejście do każdego klienta.

Cięcie wodą Poznań

Odbiorcy naszych usług – bądź nim również i Ty!

Odbiorcami naszych usług są firmy, które działają w wielu branżach – motoryzacyjna, budowlana, rolnicza, chemiczna i wiele innych.

Działamy w miejscowości Poznań oraz w pobliskiej okolicy: Swarzędz, Luboń, Koziegłowy, Komorniki, Przeźmierowo, Września.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawiamy naszą ofertę bliżej.

Skontaktuj się

Zainteresowała Cię nasza oferta i chciałabyś nawiązać z nami współpracę?

62-020 Szwarzędz
Jasin, ul. Szklarniowa 34
Lokalizacja Google Maps - kliknij