Milex - specjaliści w zakresie usług CNC oraz usług cięcia strumieniem wody - WaterJet.

Dane kontaktowe
62-020 Szwarzędz,
Jasin, ul. Szklarniowa 34
Lokalizacja Google Maps - kliknij

email: biuro@milex.net.pl
tel: 695 942 709

Toczenie CNC

Toczenie CNC Poznań

Milex – profesjonalne toczenie metalu

Każdego roku wzrasta zapotrzebowanie na usługi związane z obróbką metali gatunkowych oraz kwasoodpornych. Nasza firma wykonuje między innymi kompleksowe toczenie metalu. Cały proces może być realizowany przy użyciu nowoczesnego sprzętu – funkcjonalnych oraz niezwykle wydajnych tokarek.

Toczenie może być wykonywane zarówno na wewnętrznej, jak i zewnętrznej powierzchni obrabianego metalu. Zazwyczaj z metody tej korzysta się przy materiałach o kształcie bryły – nie jest to jednak regułą. Korzystając z naprawdę dobrych maszyn możemy pracować na powierzchniach o bardzo różnych kształtach.

Toczenie CNC Poznań

Tokarki z nowoczesnym systemem sterowania

Podczas realizacji zleceń korzystamy z tokarek renomowanych producentów. Urządzenia, których używamy są sprawne, bezawaryjne i przede wszystkim bardzo praktyczne. Ich podstawową zaletą jest doskonały komputerowy system sterowania. Dzięki niemu możemy szybko i sprawnie realizować wiele zleceń – dbając przy tym o każdy szczegół.

Współpracujemy z firmami z obszaru całej Polski i nie tylko. Odbiorcami naszych usług są także przedsiębiorstwa o międzynarodowym profilu działalności. Chętnie realizujemy zlecenia również dla klientów indywidualnych – działamy jednorazowo lub podpisujemy długoterminowe umowy.

Toczenie CNC Poznań

Doświadczenie specjalistów na najwyższym poziomie

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów - na bieżąco śledzimy zmiany w branży. Służymy poradą oraz chętne dzielimy się swoją wiedzą. Bogate doświadczenie sprawia, że możemy wykonywać nawet najbardziej wymagające zlecenia – z pasją oraz pełnym zaangażowaniem.

Działamy w miejscowości Poznań, oraz miejscowościach leżących w okolicy Poznania: Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawiamy naszą ofertę bliżej.

Skontaktuj się

Zainteresowała Cię nasza oferta i chciałabyś nawiązać z nami współpracę?

62-020 Szwarzędz
Jasin, ul. Szklarniowa 34
Lokalizacja Google Maps - kliknij