Milex Adam Okunkowski
NIP: 7831076713
Regon: 630652166

Dane adresowe
62-020 Szwarzędz
Jasin, ul. Szklarniowa 34
Lokalizacja Google Maps - kliknij

Księgowość

tel: 661 217 544

Cięcie wodą

tel: 606 747 130

Właściciel, Sprawy techniczne

tel: 695 942 709

Email: biuro at milex dot net dot pl

Praca

Operator maszyn sterowanych numerycznie CNC

Frezer lub Tokarz

Praca CNC Poznań

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
  • pomiar wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych,
  • wykonywanie detali – produkcja jednostkowa.

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie - rok w zawodzie,
  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę na jedną zmianę,
  • wynagrodzenie 20-30 zł netto/h - w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji.

Firma Milex – fachowe, kompleksowe usługi

W naszej codziennej pracy stawiamy na najwyższą jakość usług. Pragniemy, aby każde zlecenie było wykonane kompleksowo. Dzięki użyciu najnowocześniejszych frezarek możemy realizować nawet najbardziej trudne zamówienia – wykrajać trudne kształty z dbałością o każdy szczegół. Używamy frezarek o solidnej, mocnej konstrukcji. Posiadają one wszystkie branżowe certyfikaty oraz atesty. Są bardzo wydajne i bezawaryjne.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Pracujemy dla klientów indywidualnych oraz dużych firm o polskim i międzynarodowych profilu. Nawiązujemy współpracę z kontrahentami z wielu rejonów Polski i całej Europy. Zapewniamy fachowe doradztwo, najwyższą jakość usług oraz dobre warunki finansowe.

Dzięki użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz wysokich kompetencjach naszych pracowników możemy przyjmować duże i małe zlecenia.

Działamy w miejscowości Poznań, oraz miejscowościach leżących w okolicy Poznania: Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania oraz szerzej przedstawiamy naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawimy naszą ofertę bliżej.

Skontaktuj się

Zainteresowała Cię nasza oferta i chciałabyś nawiązać z nami współpracę?

62-020 Swarzędz