Milex Adam Okunkowski
NIP: 7831076713
Regon: 630652166

Dane adresowe
62-020 Szwarzędz
Jasin, ul. Szklarniowa 36
Lokalizacja Google Maps - kliknij

Księgowość

tel: 661 217 544

Cięcie wodą

tel: 606 747 130

Właściciel, Sprawy techniczne

tel: 695 942 709

Email: biuro at milex dot net dot pl

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC Poznań

Milex – profesjonalne frezowanie metalu

Zachęcamy do korzystania z naszej bogatej oferty usługowej. Zajmujemy się wszystkimi pracami związanymi z obróbką metali gatunkowych i kwasoodpornych. W bogatym katalogu naszych usług znajduje się między innymi profesjonalne frezowanie metalu.

Pracę są wykonywane przy użyciu frezarki. Jest to nowoczesne urządzenie pozwalające na wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje frezowania - współbieżne oraz przeciwbieżne. Pierwsze zachodzi wtedy kiedy ostrza frezarki przesuwają się w tym samym kierunku co obrabiana powierzchnia. W przypadku frezowania przeciwbieżnego ostrza frezarki pracują w różnych kierunkach. Rodzaj frezowania zazwyczaj zależy indywidualnych cech przedmiotu na jakim pracujemy.

Frezowanie CNC Poznań

Firma Milex – fachowe, kompleksowe usługi

W naszej codziennej pracy stawiamy na najwyższą jakość usług. Pragniemy, aby każde zlecenie było wykonane kompleksowo. Dzięki użyciu najnowocześniejszych frezarek możemy realizować nawet najbardziej trudne zamówienia – wykrajać trudne kształty z dbałością o każdy szczegół. Używamy frezarek o solidnej, mocnej konstrukcji. Posiadają one wszystkie branżowe certyfikaty oraz atesty. Są bardzo wydajne i bezawaryjne.

Frezowanie CNC Poznań

Dlaczego warto z nami współpracować?

Pracujemy dla klientów indywidualnych oraz dużych firm o polskim i międzynarodowych profilu. Nawiązujemy współpracę z kontrahentami z wielu rejonów Polski i całej Europy. Zapewniamy fachowe doradztwo, najwyższą jakość usług oraz dobre warunki finansowe.

Dzięki użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz wysokich kompetencjach naszych pracowników możemy przyjmować duże i małe zlecenia.

Działamy w miejscowości Poznań, oraz miejscowościach leżących w okolicy Poznania: Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania oraz szerzej przedstawiamy naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawiamy naszą ofertę bliżej.

Skontaktuj się

Zainteresowała Cię nasza oferta i chciałabyś nawiązać z nami współpracę?

62-020 Swarzędz
Jasin, ul. Szklarniowa 36
Lokalizacja Google Maps - kliknij