Milex - specjaliści w zakresie usług CNC oraz usług cięcia strumieniem wody - WaterJet.

Dane kontaktowe
62-020 Szwarzędz,
Jasin, ul. Szklarniowa 34
Lokalizacja Google Maps - kliknij

email: biuro@milex.net.pl
tel: 695 942 709

Usługi CNC

Usługi CNC Poznań

Milex - bogaty katalog usług związanych z obróbką metali

Zachęcamy do korzystania z bogatej oferty usług firmy Milex. Specjalizujemy się w profesjonalnej obróbce metali. Wykonujemy między innymi: toczenie CNC, frezowanie CNC, elektrodrążenie, obróbkę skrawaniem CNC, wiercenie CNC, obróbkę skrawaniem stali kwasoodpornej CNC, polerowanie, szlifowanie. W procesie realizacji korzystamy z najlepszych maszyn – frezarek i tokarek renomowanych producentów. Dobre maszyny gwarantują szybkie i przede wszystkim profesjonalne wykonanie zlecenia - są bezawaryjne, funkcjonalne i mają bardzo łatwy w obsłudze komputerowy system sterowania. Nasze wszystkie maszyny posiadają niezbędne atesty i certyfikaty – dzięki nim jesteśmy w stanie wykonywać nawet najbardziej trudne zlecenia. Możemy zajmować się obróbką metali o niespotykanych kształtach i bardzo dużej powierzchni.

Usługi CNC Poznań

Milex – profesjonalna realizacja wszystkich zleceń

Pakiet naszych usług jest bardzo szeroki – cały czas staramy się powiększać zakres naszych prac. Działamy kompleksowo – zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szybką i fachową realizację każdego zamówienia. Jesteśmy zespołem osób z doświadczeniem w branży – dzięki niemu możemy oferować klientom usługi oparte na najlepszych rozwiązaniach. Wsłuchujemy się w oczekiwania i wymagania naszych kontrahentów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – proponujemy najlepszy sposób obróbki metalu, idealnie dopasowany do cech danego przedmiotu. Podejmujemy się trudnych, skomplikowanych zleceń. Pragniemy z naszymi usługami dotrzeć do wielu osób. Pracujemy dla klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Chętnie podejmujemy długofalową współpracę z firmami o profilu krajowym oraz międzynarodowym. Odbiorcami naszych usług są firmy działające z bardzo różnych branżach – w branży chemicznej, motoryzacyjnej, rolniczej, budowlanej itd.

Usługi CNC Poznań

Doświadczenie specjalistów na najwyższym poziomie

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów - na bieżąco śledzimy zmiany w branży. Służymy poradą oraz chętne dzielimy się swoją wiedzą. Bogate doświadczenie sprawia, że możemy wykonywać nawet najbardziej wymagające zlecenia – z pasją oraz pełnym zaangażowaniem.

Działamy w miejscowości Poznań, oraz miejscowościach leżących w okolicy Poznania: Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września.

Zachęcamy do nawiązywania kontaktu z nami – odpowiadamy na wszystkie pytania oraz przedstawiamy szerzej ofertę naszych usług. Zapewniamy fachową, szybką realizację zleceń oraz dobre warunki finansowe.

Skontaktuj się

Zainteresowała Cię nasza oferta i chciałabyś nawiązać z nami współpracę?

62-020 Szwarzędz
Jasin, ul. Szklarniowa 34
Lokalizacja Google Maps - kliknij