Zajmujemy się szeroko rozumianą obróbką metali gatunkowych i kwasoodpornych, nasza siedziba znajduje się w Swarzędz/Jasin koło Poznania. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Działamy w takich miejscowośiach jak:

Poznań

, Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września. Oferujemy kompleksowe

Usługi CNC

w tym: Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
USŁUGI CNC
 • english version
 • Elektrodrążenie

  Obróbka elektroerozyjna - elektrodrązanie wgłębne (EDM) i drutowe (WEDM)

  Firma Milex – szybkie i sprawne elektrodrążenie materiałów metalowych

  Elektrodrążenie Oferujemy usługę elektrodrążenia metali gatunkowych i kwasoodpornych. Metoda elektrodrążenia jest coraz chętniej wykorzystywana w branży. Dzięki niej możemy pracować na naprawdę dużych powierzchniach. Najczęściej korzysta się z niej wykrajania materiałów niezbędnych między innymi w branży przemysłowej oraz medycznej.

  Firma Milex – fachowe, kompleksowe usługi.

  W procesie realizacji zleceń dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół zlecenia. Elektrodrążenie to elektroerozyjna forma obróbki metalu – wymaga dużej cierpliwości, precyzji oraz zaangażowania. Używamy najlepszych wycinarek drutowych posiadających elektrody drutowe – dzięki nim możemy przecinać materiał na wylot oraz pracować na powierzchniach o naprawdę dużych parametrach. Wycinarki drutowe dają szansę na zrobienie wycinków pod bardzo różnym kątem.

  Zachęcamy do korzystania z bogatej oferty naszych usług. Wykonujemy jednorazowe zlecenia oraz chętnie nawiązujemy długoterminową współpracę. Pracujemy dla klientów indywidualnych oraz małych, średnich, dużych firm. Naszymi odbiorcami są przedsiębiorstwa międzynarodowe działające w bardzo różnych rejonach.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie bliżej przedstawiamy naszą ofertę. Każdy klient i każdorazowe zlecenie jest przez nas traktowane bardzo indywidualnie. Wszystkie szczegóły są dokładnie omawiane z kontrahentami jeszcze przed podjęciem jakichkolwiek działań.

  Działamy w miejscowości Poznań, oraz miejscowościach leżących w okolicy Poznania: Swarzędz, Luboń, Przeżmierowo, Komorniki, Września.

  Zapewniamy wysoką jakość usług i dobre ceny.